| Maariaax a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr blugi online şi nu ştiu cum să îmi dau seama care ar fi mărimea potrivită pentru mine. Am văzut că blugii au înălțimea 1.75 şi mărimea cea mai mică 32. Eu am 1.57 şi am 13 ani, adică cumpăr de la copii. Aceşti blugi sunt de la adulți.
Ar fi buni de mine?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pentru adulti marimea 32 e destul de mare daca te referi la cea internationala de porneste de la 24 exprimata in inchwinking
Blugi cu inaltimea de 1.75 ii poarta Yetti laughing
Iti trebuie cu Lenght maxim 30 pentru ca esti cam scunda weight cam 25-27 daca esti slabuta.
Vorbesc de blugii de la adulti evident.