| BeInnocent a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste colanti cu model de galaxie,stiti voi cum laughing. Cand i i-am aratat mamei a zis sa nu mi iau,ca nu am gusturi si ca sunt urati si ca ei i-ar fi rusine sa ii poarte si in casalaughing). Acum, oare ce sa fac? sa ii iau sau chiar ma fac de ras?laughing

10 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

De fapt la mama ta e problema.Moda se schimba si de obicei parintii nostri nu prea sunt de acord cu noile tendinte.Colantii astia se poarta asa ca, poarta-i.Incearca ca partea de sus sa ramana simpla noante de negru, alb, si lasa colantii sa fie vedeta tinutei. Daca o sa te impopotonezi prea mult nu o sa mai fie nimic de capul colantilor, fie ei si la moda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt de prost gust

| BeInnocent explică (pentru suntserios):

Serios?puppy dog eyes Sunt derutata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca-s super faini happy si iarasi zic ca daca iti plac sa nu-ti pese de parerea celorlalti ...de exemplu eu am niste colanti cu dungi alb-negru ( zebra laughing ) si chiar daca lumea se uita ciudat la mine eu i-am purtat pentru ca imi plac si pentru ca se poarta happy deci... Keep your chin! :*

| thewomaninwhite a răspuns:

Am observat ca se poarta colantii cu diferite modele anul asta deci ar fi bine sa ti iei ca oricum mamelor nu le plac mai nimic din generatia noastra si nici nu le va placea ceva sa fim sinceri si eu vreau sa-mi iau unii cu imprimeu gen leopard ^_^

| SootheMySoul a răspuns:

Atata timp cat tie iti plac nu vad care e problema.Am o colega cu niste colanti cum vrei tu si mi se par draguti, dar cam greu de asortat. Oricum, Baftakiss

| Azazea a răspuns:

Da si mama comenteaza mereu la imbracamintea mealaughing zice ca sunt nebuna, dar pana la urma o viata ai si trebuie sa faci ce vrei, doar tu ii porti nu ea, nu inteleg ce se ambaleaza atat, oricum eu ii tin morala mamei ca sa ma lase in pace si nu mai zice nimic laughing

| icEmaN10 a răspuns:

DAca ti-e iti plac ce mai conteaza laughing?

| Ioana300 a răspuns:

Mie sincer mi se par oribili! Si chiar daca nu imi pasa totusi asi zice sa iti asculti mama ca stie mai bine ce zice

| EleonorElena a răspuns:

Daca tie iti plac, cumparati, si mie imi plac dar mie nu imi spune mama mea cum sa ma imbrac, daca imi place cumpar.