| Andrei_Soimu_1994 a întrebat:

Poate să poarte un băiat Colanti prin casa?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca poarta aceeasi marime de ce nu i-ar veni? Colantii sunt mult mai comozi decat niste pantaloni si tin relativ cald, in functie si de material si grosime. A spus ca este in Anglia, acolo este destul de racoare in case si vara iar iarna tot asa nu se exagereaza cu caldura deci sunt perfecti. Pantalonii scurti merg la noi vara cand temperatura poate trece de 25 grade. Dar la 20-25 de grade sau chiar mai putin e OK.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate sa poarte ce doreste, atata vreme cat nu-i este jena de mama, bunica sau surorile cu care locuieste.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca tu te simti confortabil de ce nu?

| Rd79 a răspuns:

Nu, a interzis regina Angliei asta, poti face inchisoare.

| madalina90829 a răspuns:

Da se poate chiar dacă e mai ciudat pentru un băiat. dar dacă ți-e îți place și te simți confortabil atunci e ok?

| Andrei_Soimu_1994 explică (pentru madalina90829):

Prietena vrea să îmi dea că suntem în Anglia și doar blugi mi-a pus in bagajehappy

| aXy99 a răspuns (pentru Andrei_Soimu_1994):

Si iti vin colantii ei? Sunt suficienti de elastici? laughing
De regula lumea poarta colanti la sala, la alergat, dar daca te simti comod in ei, ai putea sa ii porti oriunde. Desi cred ca e o pereche de pantaloni scurti sunt mai potriviti pentru acasa, dar daca zici ca nu ai, poarta-i, nu vad unde e problema.

| aXy99 a răspuns (pentru andreia67):

Eu m-am gandit la colanti sport, care ajuta pielea sa transpire, dar da, ai dreptate, sunt mai grosi decat niste pantaloni scurti. Chiar daca sunt aceeasi marime, sunt ganditi pentru fete, un baiat are picioarele mai mari (sau ar trebui sa le aiba), iar fetele oricum isi iau de multe ori un numar mai mic.

| Andrei_Soimu_1994 explică (pentru andreia67):

Mulțumesc de sfat happy

| andreia67 a răspuns (pentru aXy99):

Daca poarta aceeasi marime de ce nu i-ar veni? Colantii sunt mult mai comozi decat niste pantaloni si tin relativ cald, in functie si de material si grosime. A spus ca este in Anglia, acolo este destul de racoare in case si vara iar iarna tot asa nu se exagereaza cu caldura deci sunt perfecti. Pantalonii scurti merg la noi vara cand temperatura poate trece de 25 grade. Dar la 20-25 de grade sau chiar mai putin e OK.