| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi care sa mearga si la tinute casual.Pareri?

7 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Adidas Yeezy sunt foarte draguti.Sau ZX Flux, dar as alege prima varianta.De ce? Pt. ca sotia mea ii are de anul trecut si sunt super ok la orice(in afara de rochii, logic!) laughing)))

| Alexul99 a răspuns:

Https://www.hervis.ro/......OR-2018807
Pe astia ii am eu si merg la aproape orice, au deja un an si inca ma tin.

| BeSmart17 a răspuns:

Eu zic sa.ti iei niste adidasi Nike roshe run dama! are sora mea si sunt foarte comozi. si din polus sunt 170 lei si sunt foarte perfecti

| Sonic2070 a răspuns:

Neo. Low.

| Giuliano24 a răspuns:

Hai salut, uite 2-3 branduri care fac asa ceva, dar sunt putin mai scumpe eu sunt multumit de produsele lor, pe locul 1.Allesandro Biaggio 2.iL Passo 3.CK - Calvin Klein, daca esti din Bucuresti in mall-uri le gasesti in magazinele "Paper" sau "Allesandro Biaggio" Bafta! http://biaggio.ro