| allexx98 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi si am gasit pe okazii adidadi la 110 lei si accelasi model in magazin este peste 200 lei. Oare sunt buni adidasi astia la 120 lei?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Mai bine iti cumperi din magazin cine stie ce porcarii sunt acei adidasi si sunt numai sarlatani pe okazii zic asta pentru ca un amic de al meu a luat teapa cu niste adidasi

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Si eu cred ca din magazin dar poate si pe okazii sunt bune vezi nu risti nu castigi

| Boscai_Roby_1998 a răspuns:

Sfatul meu este sa iti cumperi tu din magazin chiar daca dai mai mult... e mai bine sa fii sigur ce cumperi.