| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar pentru prima oara un parfum de la D&P si sunt indecisa, avand in vedere si ca nu stiu sa cer etc. Vreau sa stiu si eu care vi se pare voua cel mai persistent si frumos la miros pentru fete, va rog... ( nu imi plac parfumurile f dulci ) multumesc!

3 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Parfumurile de la D&P au un miros foarte puternic si persista mult,trebuie sa te dai foarte putin, sunt foarte concentrate.ei de obicei au imitatii de parfumuri, adica daca stii vreun parfum bun, de ex hugo boss si ii ceri, iti da un parfum asemanator.sau poti sa ii zici sa iti arate cateva si te hotarasti la locul de fata

| MissJJ a răspuns:

Mie imi plac foarte mult:Lady Million - Paco Rabanne(dulce),Alien -Thierry Mugler(parfum puternic, tare), Ange ou Demon - Givenchy(usor fresh), Light Blue -D&G (fresh), J'adore - Dior.

| LeonardYmcmb a răspuns:

Nu prea merita