| bianca990 a întrebat:

Vreau sa imi fac parul drept permanent exista asa ceva? sunt din Targoviste vreun coafor pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Toate saloanele fac parul drept permanent. Iti recomand un salon mai bun, pentru ca acolo si substantele folosite sunt mai de calitate si te tine mai mult parul drept. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| NoBodyByMe a răspuns:

Da exista permanet drept, dar sincer mie in Bucuresti mi.a fost foarte greu sa gasesc un salon care face asta...la tine, chiar nu stiu, dar exista in orice caz