| SexOnTheBeach a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj dar nu am nici o idee...mai am unul in zona abdomenului. Ma puteti ajuta? Multumesc:*

9 răspunsuri:
| yana_9783 a răspuns:

Arunca o privire aici: http://www.facebook.com/alecsa.bogdan#!/media/set/? set=a. 100416256658690.751. 100000709479249

| RhoOphiuchi a răspuns:

Pfff sa nu cumva sa te iei dupa astia si sa scrii numele iubitului, ce aveti ma? Asa e frumos, sa umbli cu "Ion" scris pe mana. Daca se desparte de el, sa il taie cu o liniuta nu? Haha. Nu.
Daca vrei tatuaj doar in scop decorativ, poti sa-ti faci o libelula pe spate la mijloc. Sau ce vrei tu, nah, mie imi plac libelulele.

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Ar fi tare sa il faci pe picior.Intr-o inima sa scrii numele tau si numele persoanei iubite.

| PinkDea a răspuns:

Un fluture, numele tau in chineza /japoneza, o stea

| Freky a răspuns:

Ar fi fain unul tip sarpe sau alt ceva la mana. incheietura sau la umar sau picior. depinde acum si de gusturile fiecaruia :*

| Juliétte_4642 a răspuns:

Nu-ti fa un tatuaj doar de dragul de a te lauda cu faptul ca te-ai tatuat,fa-ti unul prin care sa reprezinti ceva interesant si profund si fa-l atunci cand simti ca este momentul perfect,nu cand ti se aprinde beculetul ala de deasupra capului si te duci direct sa te tatuezi, fara sa mai stai pe ganduri, ca peste cel mult cinci ani sa regreti ca l-ai facut.

| larisyk a răspuns:

Pai daca ai iubit scrie numele iubitului...big grin