| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau o pereche de adidasi, insa chestia e ca daca nu-s suficient de confortabili, nu ma acomodez in ei, voi ce adidasi aveti?

3 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Eu port de obicei skateri de la DC sau America Skate. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,eu am niște adidași „Adidas" pe care am dat 300 lei, dar calitatea se cunoaște. Te poți duce să alegi ce pereche de adidași îți place, poți proba înainte și vezi cum te simți în fiecare. O seară bună!

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Ia ti ceva sport dar sa mearga si la blug si o sa fie confortabili.