| acris a întrebat:

Salut are cineva adidasi din aceeia de slabit? cum sunt? functioneaza? cat costa? nu vreau sa ii iau pentru slabit doar pentru ca zic eu sunt confortabili mersi

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut Cora mama mea are i.a luat de la Daichman cu 100 de lei parca mie nu mi se pare ca slabesti cu ei insa intra.adevar sunt comozi.Si inca un beneficiu nu se toceste talpa.Ma gandesc serios sa imi iau si eu su ti recomand cu mare placere

| Bailey a răspuns:

Are mama din aia " Fitness step " nu? A spus ca ii plac, ca se simte comoda in ei si ca nu o mai dare picioarele daca sta mult in picioare. A dat 200 de ron pe ei ( 2 milioane ) Ti recomand si tie! Funda? :*:*