| mdia13 a întrebat:

Vreau sa imi indrept parul cu Bio Ionic.Am vazut la tv, la ce se intampla doctore pe pro tv.Care dintre produse se foloseste pentru indreptat pe termen lung(zicea ca dureaza minim 6 luni)?

1 răspuns:
| Cosmina007 a răspuns:

Bio Ionic... Dureaza pana la umiditate.Nimic din ce nu este permanent nu tine. Sant in cea mai mare masura, din pacate pentru mine! sa-ti dau sfaturi despre par! Nu rade! Probabil si tu, cu onduleurile tale ca si mine ai trecut prin multe, eu am facut experimente pe parul meu astfel incat acum, am trei cm. de par, deorece doream nespus de mult sa am parul antins.Am incercat orice tip de produs.Nu te mint si nu este gluma, daca vrei da-mi e-mail tau si-ti trimit foto din asta vara, sa vezi cum eram, si cum sunt acum. Fara gluma, din pacate parul pentru.noi femeile ne da increderea in noi, daca nu-l mai avem, santem terminate...