| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUkiss sunt noua p aici si am o intrebare...eu am parul cret si vreau sa mi-l indrept.Este vreo posibilitate sa mi-l indrept fara placa sau produse de indreptat? funditakiss cel mai bine raspuns...help meee urgent!

Răspuns Câştigător
| LittleMilka a răspuns:

Ti`l poti indreptae la salon sau acasa cu ajutorul cuiva, cu o perie rotunda si mare si cu uscatorul happy Iei suvita cu suvita si tragi cu peria de ea si in acelasi timp dai cu uscatorul happy

6 răspunsuri:
| MyKandreea98 a răspuns:

Buna! rasp...lui ''littlemilka'''e foarte bun...ca asa mi--l indrept si eu

| lookingforlove a răspuns:

Bine ai venitwinking mmm, poti ruga pe cineva sa ti-l indrepte utilizand phoen-ul si un pieptene. (il piepteni, pui parul umed pe pieptene si cu phoen-ul de desupra lui) dar cel mai bine e sa-ti cumperi o placa de par, chiar nu trebuie sa fie scumpa, principlaul e sa "incalzeaza"happy produsele de indreptat sunt pentru a hidrata parul, dar eu nu le folosesc pentru ca.(dau banii mai bine pe altcevabig grin) bafta, sweety

| lookingforlove a răspuns:

Mda, bine ca dai premiul celor ce raspund fix aceeasi dupa altii.

| denisa402 a răspuns:

Auzisem ceva de permanent sa ti-l faca drep. intreaba si tu la un salon

| ecstassy a răspuns:

Multumesc multkisskiss de ajutor

| Vera8156 a răspuns:

Cu peria rotunda si feonul, se poate face la orice salon, daca nu te descurci acasa. Costa cam 5 lei la cele "de cartier".
Sigur, depinde si cat de cret il ai, daca este in gen afro, nu va sta prea drept.