| DaReZon a întrebat:

Vreau sa imi las sa creasca parul iar apoi sa il dau peste cap pana ce ajunge bretonul la gat. Cum ar trebuie sa imi fac deacum parul in asa fel incat sa ajunga peste cap? Sa il dau mereu in sus?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Prietene asculta la mine si i atent! Si pune in aplicare ceea ce iti spun iar iti garantez ca intr o luna parul tau va fi asa cum ti l doresti ok? Deci De fiecare data cind te speli Dupa ce iesi si iti stergi parul pieptana l cum iti doresti sa fie peste cap cum vrei tu dar sa fie ud ok? Sa faci asa defiecare cind te speli ok? Iar parul tau va fi precum iti doresti sa fie! Odata la doua zile sa faci asa!
fundita?

1 răspuns:
| BellaKiოNana a răspuns:

Da,dal in sus si asa mai repede va creste, si nici nu vei observa cit de repede it creste, de ex la mine foarte repede creste asa happy