| SilenTPU a întrebat:

Cam cat ar trebui sa-mi creasca parul in vacanta de vara? Acum cand imi intind bretonul pe fata ( care il dau pe spate tot timpul ) imi ajunge pana pe la sfarsitul nasului. Deci, cam pe unde ar trebui sa-mi ajunga pana in septembrie si cam cati cm. ar trebui sa-mi creasca?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Iti poate ajunge pana la umeri.

| SilenTPU explică (pentru WaterDrop):

Esti sarcastic, nu?

| WaterDrop a răspuns (pentru SilenTPU):

Chiar deloc, mie de exemplu daca ma tund azi, peste 2 saptamani e deja lung. Difera de la persoana la persoana.

| SilenTPU explică (pentru WaterDrop):

Esti fata? Atunci s-ar putea din cauza asta... eu sunt baiat si chiar am facut o greseala. Voiam sa ma-mi las parul sa creasca la fel cum il are Selly (daca il stii) Tuns cu 2-3 pe partea stanga iar in partea dreapta sa-mi las tot parul sa cada ca sa vad cum mi-ar sta. Si m-am dus sa ma tund pentru ca deja imi ziceau profesorii sa fac asta straight face Si i-am zis sa ia o parte buna din varfuri si de la spate ca sa nu-mi mai sta intr-un fel bla bla. Dar ideea e ca frizerul mi l-a filat la modu' ca acum e un fir mai scurt si unu' mai lung...