| MazareanuSephora a întrebat:

Vreau sa îmi pun gene fir cu fir...care ii diferența dintre 2d și 3d? Pe ce sa optez?

2 răspunsuri:
| Lydia2806 a răspuns:

Pai 2d sunt puțin mai scurte decat 3d care sunt mai lungi și dese. (și 2d sunt dese.)
Depinde de tine dacă îți plac mai lungi sau mai scurte. Eu una, as opta pentru 2d

| vasea101 a răspuns:

E vorba despre densitate, la 3d vor fi mai multe gene, uite aici si cum sa le ingrijesti www.inspira-te.net/2019/02/19/ingrijirea-extensiilor-de-gene/