| deny1996 a întrebat:

Vreau sa-mi pun pircing in buză >: dar imi este mega frică. Cei care au experimentat asta imi puteţi spune si mie dacă doare tare? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti pui dar facu cum vrei. Doare tare imagineazaziti atunci cand te tai la deget cum te doare da mita daca il gauresti.

| prizeFTW a răspuns:

Femeie nebuna, normal ca doare! Doar iti face gaura in buza! Si de ce sa-ti pui? Ceva avantajos? O sa-ti fie frica sa iesi pe strada cand fulgera.
Parerea mea sa nu-ti pui.
Poti face si alte infectii.
Succes :-J

| FreakyChucky a răspuns:

Nu doare tare, daca te gandesti la cat de dureros e normal ca bagi singura frica in tine si ti se pare foarte dureros.eu cel putin nu am fost pe faza cand mi-o pus chestia aia de gaurit, mie mi-a zis ca doar potriveste aparatul si numa POC.imi pisca gaura cu pierceul si a foat o piscatura care a durat 1 secunda big grin

| JerpsuNNN a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti pui pircing, este frumoasa asa tongue