| Theola a întrebat:

Salut tuturor:*Cele ce sunteti din Iasi, spuneti-mi va rog cateva magazine cu imbracaminte accesibila si la moda, ca eu nu stiu de unde sa imi reinoiesc garderoba de primavara.Si va rog spuneti-mi ce se poarta sezonul acesta, avand in vedere ca am 13 ani, 1.71m si 62 kg(nu arat si nici nu sunt grasa)mersi anticipat va pup:*

3 răspunsuri:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poti sa te duci in Moda...magazinul ala din podu rosbig grin.parca asa se kema magazinul...laughingoricum.sunt multe magazine cu haine super:X

| only me a răspuns:

In orce caz... eu sunt din Iasi si Mall-ul mi se pare cea mai accesibila si normala cale pentru a fi in pas cu moda.incearca si tu strativarius, zara, bershka.au haine super acolotongue

| Theola explică:

Hi lollipop. Cele mai multe haien mi le cumpar de la magazinele mentionate de tine dar vroiam si altele hmmmmhappy