| Raffaellaqp a întrebat:

Vreau sa imi spuneti parerea voastra sau cum procedati voi. Va spalati pe fata cu apa si sapun. sau doar cu apa? Eu folosesc sapun dove dar am auzit la multa lume ca sapunul imbatraneste pielea etc.
Multumesc pentru raspuns! :*

3 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Eu am tenul gras, folosesc din cand in cand sapunul dove. Nu mi-a uscat pielea..nici imbatranit laughing. Pt tenul uscat presupun ca nu este bun deloc. Poti folosi sapunele speciale pentru tenul tau din farmacii sau plafar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapunul usuca fata. Eu folosesc lotiune micelara, cea de la garnier mi se pare cea mai ok o gasesti pri Cora sau Auchan la 14-17 lei. Mai mult nu merita si are 400 ml.