| MinyMika a întrebat:

Fetelor voi ati folosit sapunul dove pentru curatarea fetei, eu nu, de obicei folosesc produse cosmetice si as vrea sa le schimb pentru ca am auzit pe foarte multa lumea laudand acest sapun si pentru fata, eu nu l-am folosit decat doar pe corp. Cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Foloseste Dove sapun lichid, este mai hidratant.

| MilkWithCereals a răspuns:

Eu il folosesc inainte sa aplic produse cosmetice. Intr-adevar, este foarte bun. Nu usuca pielea, si curata fata mai bine, astfel se curata tenul mai bine cu ajutorul cosmeticelor. big grin

| MinyMika explică (pentru MilkWithCereals):

Nu are efecte nocive, ca din cate stiu cica sapunurile pentru curatarea fetei sunt ''de moda veche''

| TipaInNegru a răspuns:

Eu una nu am folosit acest sapun.Dar iti pot recomanda ceva extrem de hidratant si foarte bun eu folosesc apa de la balea e una roz si scrie cam asa "balea wasser gesicht" e foarte buna si mai folosesc o crema de zi naturista iar pe ambalaj scrie ceva de genu "Argan aloe crema regeneranta de zi "si e de la "Cosmetic Plant "! Ok sper ca te-am ajutat! :3

| cocotoaica a răspuns:

Dove este mult mai bun decat cosmeticele de curatare, deoarece acesta sapun are la baza un extract de crema special pentru curatarea tenului.