| Denisa a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala. Maine imi fac abonament dar vreau sa stiu ca, ce da rezultate mai rapide si mai frumoase(combinate cu o dieta fireste): tae bo sau fitness? si care e diferenta intre ele?

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Fitness+ tae-bo big grin

| Kitty a răspuns:

Cred ca la tae bo, deoarece aici se imbina mai multe exercitii de toate categoriile si in plus inveti sa te lupti(intr-un fel) in timp ce faci sport. Este foarte fain... am practicat si eu si chiar dadea rezultate, adica acum de cand n-am mai facut, se vede diferenta.straight face