| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc la vara de sala/fitness sa imi fac un corp perfect.si vreau parerile voastre, am 13 ani sa ma apuc? la varsta asta cate ore sa stau sa fac sport si in ce zile din saptamana sa ma duc stiu in cele frumoase cu soare, dar de cate ori pe saptamana?

2 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Daca vrei un corp perfect poti sa incepi pe la cel putin 16-17 ani, un corp "perfect" se face in ani de zile, nu in cateva luni cand vine vara.

| evelinadiana a răspuns:

Eu spun sa te duci de vreo 3 ori pe saptamana sau in fiecare zi dar fa mai putin efort! Bafta! Fundita? happy big grin