| Sebi00 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala si nu stiu e bine cate kg am la varsta mea am 52 kg si cum maai pun in greutate si inca o intrebare in cate luni se vede rezultatul Multumesc Anticipat big grinfunda celui mai explicit rasp

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

1: muschii nu te fac mai destept.da na.u stii! pe alimentatie.ro.sau cauti in google pur si simplu alimentatie si vezi acolo! cum a zis si ciprian, carbohidratii sunt la putere! si cand mergi la sala trebuie sa fie unul acolo care sa te indrume ce fel de exercitii sunt pentru inceput la ce aparate cat timp, etc. daca tot iti explica asta intreaba-l si despre alimentatie! ce trebuie sa mananci cum cat. deci 2 lucruri.nenea de sala si internetul! bafta mare!

| ciprian112 a răspuns:

In functie de antrenament, dieta si odihna rezultatul vine destul de repede, dar nu iti imagina ca vei ajune ronnie coleman in 2 luni.Ce varsta ai? la greutatea ta, daca vrei sa pui muschi mai repede ai nevoie de cv suplimente, proteine si o dieta bogata in carbohidrati