| Ujgff a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala am 170 si 69 kg.in Cate luni o sa am rezultate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La inceput chiar foarte bine,daca ai un antrenor personal, iei in serios sfaturile lui, te ti de dieta propusa de el, faci culturism, depinde si de genetica ta desigur, in 6 luni se va vedea ceva

| Danut2017vasile1989Andrei a răspuns:

Nu stiu sa iti zic exact..depinde de cat de intens lucrezi tu.