| Park1Suin a întrebat:

Vreau sa ma fac Reprezentant AVON.Ce trebuie sa fac? Dau FUNDOI

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Buna! Si eu sunt reprezentant.
In primul rand te inscrii pe un site avon. Si vei fi contactata de o persoana din partea companiei Avon care ori iti va cere sa va intalniti ori iti va trimite fisa de inscriere prin posta. Nu costa nimic. Daca nu sti cum sa completezi fisa de inscriere poate site-ul te va ajuta: http://www.claudia09avon.eu/......ezentanti/

Pentru alte intrebari trimite-mi Mesaj privat;)

| BlackRaven45 a răspuns (pentru BlackRaven45):

Am uitat: Trebuie sa ai minim 14 ani ca sa te poti inscrie. In caz ca nu ai 14 ani te poti inscrie pe numele mamei tale. Cand iti vine posta pui inapoi in plic fisa de inscriere (completata bine inteles :]]) si o copie de bultin a mamei tale sau in cazul in care te intalnesti cu persoana respectiva ii dai fisa completata si copia de buletin.

6 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

In primul rand nu costa nimic.
Poti obtine produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie. Se beneficiaza si de un credit initial de 400 Ron pentru primele 2 campanii.
Teoretic trebuie sa ai 18 ani impliniti ca sa devii Reprezentant, dar daca esti o persoana minora si iti doresti sa faci parte din echipa AVON se poate inscrie mama ta, daca aceasta doreste ...sau exista o cerere in urma careia va semna parintele/tutorele tau ca este de acord ca tu sa devii Reprezentant AVON... In principiu se poate sa devii Reprezentant cam la orice varsta.

| Lykee a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu poti, trebuie sa te inscrii pe numele atcuiva(mama, tata).Eu sunt coordonator si te pot face reprezentant.De unde esti?

| Sofia97 a răspuns:

Buna, ei bine sunt mai multi pasi trebuie urmati. In primul rand trebuie sa fii majora sau cel putin sa se inscrie mama ta sau cineva mai in varsta pentru tine. Ca sa te inscrii trebuie sa mergi la unul dintre sediile Avon(nu in magazine) si sa completezi niste formulare apoi o sa primesti un o parola si un numar, daca mai tin eu bine minte, pentru ca o sa primesti si pe mail niste chestii. Sediile avon le gasesti pe net. Sper ca te-am ajutat funditahappy?

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Te inscrii gratuit in cateva secunde completand formularul cu datele tale.

Link aici -> http://mad.ly/signups/115664/join

| Tha_Brunetica_1998 a răspuns:

Vreau sa ma fc reprezentant avon