| DelenainTVD a întrebat:

Eu sunt de cateva luni reprezentant avon,si sunt foarte multumita de avantaje, dar asta nu conteaza.Eu stau la tara si vreau sa va intreb cum as putea sa mai fac bani dn lucruri simple ca avon.ce as putea sa mai fac? happy

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Sa fi reprezentant si Oriflame; produsele se vad bine in paralel-cine e statornic unei game de produse, le schimba rar...

| DelenainTVD explică (pentru Mihaela1964):

Stiu.dar ma refer la ceva diferite de pridusele gen Avon oriflame sau lady's, ceva diferit ca nu stiu...impartirea unor fluturasi pe bani? ..nu stiu altceva?

| Schweitzer a răspuns:

Buna!
Cea mai noua metoda care va fi lansata in curand in Romania este VivaSms. Esti platit ca sa primesti sms-uri.
Mai multe detalii aici: http://www.vivasms.ro/h/5906eed7b6
Bafta!

| cristina117 a răspuns:

Poti sa faci bani online foarte usor!

pentru fiecare citire a newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 0, 5 centi
pentru fiecare click in interiorul newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 1 cent (este comisionat DOAR primul click din fiecare newsletter)
pentru Share pe Facebook primesti 1 cent pentru fiecare campanie impartasita pe Facebook (se comisioneaza un singur share / campanie)
in functie de fiecare campanie in parte primesti pana la 20$ pentru cumparaturi facute la partenerii nostri in urma newsletter-elor MailDirect (se va specifica la campaniile la care se aplica)
primesti 10 centi pentru fiecare user care se inscrie din partea ta in platforma MailDirect pentru primii 200 de prieteni, dupa care suma scade la 2 centi.
in momentul in care atingi suma de 100$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati.
Intra pe http://www.maildirect.ro/inregistrare/f52ffaec8a1b8e2531eb20b8c548df96 si inregistreaza.te!

| DelenainTVD explică:

Am 14 ani