| danceisme a întrebat:

Vreau sa ma mai ingras inca vreo 3 kg vara aceasta.In primul rand mi se pare ca sunt cam,,schiloada`` laughing.As vrea sa ma mai ingras pe picioare, fund si maini.Cum as putea reusi? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| HinaOnBike a răspuns:

Mananca si tu chestii gen :cipsuri, dulciuri.Si cand vine vorba de mancare, chestii cu multe kalorii ca:cartofii prajiti, carnea, chestii bogate in uleiuri sau grasimi. Sper ca TE-AM AJUTAT :d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija, femeile depun intii pe burta si solduri. Nu se depune unde vrei tu. Mai bine este sa fii proportionata.

| danceisme explică (pentru anonim_4396):

Nu m-ar deranja! chiar mai vreau sa pun pe burta si solduri! )

| Crash94 a răspuns:

Ai grijă la sănătate! Nu te prosti îndopându-te cu fast-food-uri şi tot felul de chestii de genul ăsta. Chiar dacă acum poate nu ţii cont de asta, mai târziu vei regreta.
Mai degrabă încearcă cu ceva vitamine, întreabă la farmacie.

| minonAA a răspuns:

Mananca mult seara.