| Popa434535454656444 a întrebat:

Hei!
As vrea sa mă mai ingras la picioare și fund cum as putea sa o fac? rolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de exercitii, cele pentru dezvoltarea masei musculare si cele cardio.
Genoflexiunile sunt pentru tonifiere si dezvoltarea muschilor. Deci nu, facandu-le nu slabesti.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai sa bei 2l de apa zilnic, să iei vitamine, sa consumi ulei sa mănânci intr-o săptămână din 3 grăsimi multe dar sa și faci sport că sa nu pui pe burta. Succes

| Popa434535454656444 explică (pentru Crisstinayy12):

Pai si daca fac sport nu slabesc? laughing

| Popa434535454656444 explică (pentru Crisstinayy12):

Pai si daca fac sport nu slabesc?

| volkswagenalh a răspuns:

Salut, poți începe prin a face genoflexiuni cate 2-3 seturi a cate 6-7 repetari, Baftă!