| Elena20022903 a întrebat:

Vreau sa mă pensez, am 13 ani, șî am o sprânceană mai lunga și una mai scurta. Cum mi le va face egale?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Logic ar fi sa o scurtezi pe aia mai lunga, nu? Doar nu ai cum s-o alungesti pe aia mai scurta. laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Pai logic.
Scurtezi aceea care e mai lunga sa fie egala cu cea scurta cu ajutorul oglinzii de sigur. happy
Sau ai putea sa te duci intr-un salon (de frumusete desigur...nu altceva) si spune ce vrei sa faci cu sprancenele. Ambele scurte sau ambele lungi. Tu decizi.

| marunteln49 a răspuns:

Cand te pensezi foloseste un pieptene de sprancene si tai cu forfecuta