| Anentykkk a întrebat:

Vreau sa ma tund asa : http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/1401/16249/9 556952/4/400.jpg?width=300

Va rog frumos. Cum se numeste frizura? Adica. Cum sa zic la coafor sa-mi faca.

Funda :D

3 răspunsuri:
| b342 a răspuns:

Buna!
Eu nu stau sa explic sau sa caut cum se numeste, eu salvez poza-n telefon, iar cand ma duc sa ma tund (sau sa ma coafez) arat poza. E mai simplu.
Bafta!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu merge link-ul.
Oricum, poti sa tragi poza la imprimanta si sa-i spui frizeritei sa te tunda ca acolo.

| tinasong a răspuns:

Lincul atsat nu este bun, dar ii poti arata coafezei imaginea si te va tunde cum doresti. bafta.