| senstein a întrebat:

Vreau sa ma tund si nu stiu cum, mi-am lasat parul oleaca mai mare, acum ce vreau este sa stiu cum se tunde Dony (cantaretu`), ziceti-mi cum sa zic la frizerita sa ma tunda. Cine nu stie cum are parul sa dea un search pe google. Mi-e rusine sa ma duc cu poza si sa ii zic sa ma tunda ca ala

Răspuns Câştigător
| danielalex a răspuns:

Da stiu e complicat, ca are bretonul ala si parul carliontat laughing

4 răspunsuri:
| danielalex a răspuns:

Printeaza o poza cu el si arataio la frizerita aia, ca stie ea ce face(cred) bafta

| senstein explică (pentru danielalex):

Ma, e buna frizerita, o arde bine la frizuri... laughing) dar acum, mie cam urat sa ma duc cu poza dar cred ca asa am sa fac.

| danielalex a răspuns (pentru senstein):

E pl cum sa iti fie urat, eu m-am dus cu poza lu garcea sa ma tund rolling on the floor)

| senstein explică (pentru danielalex):

E si greu tare sa te tunzi ca garcea rolling on the floor)