| AlexMAV a întrebat:

Vreau sa ma tund. O mare problema :)).
Vreau sa imi fac parul ca Miguel Veloso sau Marco Reus, si parul ar trebui sa aiba intre 7-9 cm. Eu il am de 7 si oleaca. Cum sa ii zic la frizerita sa ma tunda? Va dau un videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=1tetDRBPHNg
Sau ii arat video-ul mai bine? In videoclip vad ca trebuie placa asa ca am comand o placa saptamana asta, dar eu nu inteleg la ce ajuta placa, nu pot sa imi dau seama ce ii poate face parului sa stea in sus :)).
Si inca ceva.
Pentru aceasta frizura cam ce marime ar trebui sa aiba parul meu? Sau tot asa :
http://data2.whicdn.com/images/29751297/658271-1_mp_larg e.jpg
Voi care credeti ca e mai cool prima sau a 2a?
Multumesc, FUNDA! ::)

Răspuns Câştigător
| NothingMore_Amy_1990 a răspuns:

Vad ca la primul vid foloseste placa ca sa duca parul intr-o directie si sa-l faca sa stea putin mai sus. Si mie personal imi place mai mult prima, arata mai ingrijit (nu, nu am 40 de ani, am doar 12).
Aaaa...scuze...si ca parul sa stea in sus fetele folosesc balsamuri, sampoane, spume si tratamente pentru. par =]]. Tipul s-a folosit doar de placa si spuma. Si tie ti-as recomanda sa faci la fel.
Si da, mai bine i-ai arata videoul frizeritei tongue
p.s.: scuze daca nu intelegi nimic din raspuns, mi s-a taiat curentul de 2ori in timp ce-l scriam -_-

3 răspunsuri:
| BGI a răspuns:

Spune-i sa te tunda ca pe-o bidinea. O sa inteleaga ea ce are de facut. Dupa asta asorteaza-ti la aceasta freza si niste blugi mulati, stramti pe cur si vei fi identic cu 80% din adolescentii din Romania.

| AlexMAV explică (pentru BGI):

O.O Esti un cretin happy

| BGI a răspuns (pentru AlexMAV):

Iti multumesc pentru jignire. De asemenea, reactia ta te face sa fii si tu un cretin.