| Loveyourself a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc in Ombre Style. Sunt satena si nu am idee ce culoare sa aleg pentru varfuri.Ce mi s-ar potrivi?
Dau funda! love struck

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Ai putea sa te faci la varfuri un roscat mai intens asa, dar de fapt mai inchis. Sau poti opta pentru un albastru, sau gri d-ala spalacit asa cu o tenta de argintiu combinat cu albastru ala. Sau pur si simplu blonda, si onduleaza-l happy

4 răspunsuri:
| Miire a răspuns:

Eu m`am fopsit ombre albastra, mov, blonda si roscata. Tot satena sunt, deci poti sa alegi din : albastru, mov, blond, roscat :*. Succes.

| Betyskumpik a răspuns:

Pai poti sa iti faci varfurile cam 2-3 cm blonde se va vedea bine

| AlexandraPink a răspuns:

Ombre consta in par saten cu varfurile intr-o nuanta mai deschisa, spre blond.

| SwizZ a răspuns:

Păr şaten sau poţi să-l faci chiar brunet iar la vârfuri merge blond sau roşcat smug