| Dollicious a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc saten inchis dar nu ma pot hotari ce vopsea sa aleg.Palette mouse color sau Garnier.As alege Palette pentru usurinta la aplicare dar am auzit ca dupa cateva spalari se duce jos.Care s-o aleg?

Răspuns Câştigător
| Emmmmmm a răspuns:

Eu iti recomand garnier
sa vopsit si verisoara mea cu garnier acum 4 luni si inca are niste nuante stralucitoarebig grin

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Intr-adevar palette de la se duce din ce in ce mai tare cu fiecare spalare deci cel mai bine ar fi sa folosesti Garnier. Nu e cine stie ce nici aceasta vopsea dar e mai buna ca prima. Cat despre aplicare: metoda nu e grea. Gaseste pe cineva cu rabdare si in 45 de minute esti gata vopsita

| bubulete a răspuns:

Garnier iti recomand are prietena mea si spune ca s-a dat o data si nu se duce jos deci dai cu garnier.

| konfetti a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa alegi Garnier, mi-am vopsit si eu parul cu vopsea de la Garnier si am ramas multumita :*. Bafta...