| Sandu3 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un aparat de ras Gillette Mach 3 sau Gillette Mach 3 Turbo si vreau sa stiu care e diferenta intre ele? Adica ma intereseaza sa stiu daca rezervele se potrivesc de la unul la celalalt.Adica merge sa pui la aparat Mach 3 rezerve de Mach 3 Turbo, fara nici un fel de problema? Se potrivesc? Sau sunt diferente intre ele?

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E bun asta! si stii de ce! ca rade repede! parul de pe fata! de aia e misto asa!

| aumih16 a răspuns:

Sigur e bun si ala recomandat de DawidDawid da dar daca esti o persoana sensibila si nu vrei sa te ranesti! e bun si gilette mach 3!

| DawidDawid a răspuns:

Nimeni nu mai foloseste asa ceva omule...Cei mai multi folosesc un aparat ca asta, si eu am si e foarte bun, lasa pielea foarte fina si taie parul foarte bine, plus ca nici nu e nevoie sa te mai dai cu spuma de ras sau altceva, poate doar cu putina apa ca sa te clatesti https://www.emag.ro/......D1R4P3BBM/