| bogdannel21 a întrebat:

Salut,peste cateva zile o sa fie ziua tatalui meu si m-am gandit sa ii fac cadou un set gillette fusion flexball ce contine aparatul de ras si 3 rezerve, problema este ca el are un gillete fusion proglide de vreo 3-4 ani la care are si un set de 4 rezerve sigilat. Credeti ca o sa fie mai bun gillette fusion flexball decat ce are el acum?.Dar acele 4 rezerve se potrivesc la aparatul acesta nou? Multumesc.
PS:acesta este cadoul http://www.emag.ro/......DCTB5YBBM/

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E o mica diferenta dar nu se apreciaza asa mult cand se rade omu