| Goblinul a întrebat:

As dori raspunsuri din partea baietilor in legatura cu urmatoarea intrebare.Care este diferenta intre aparatul de ras MACH 3 respectiv MACH 3 TURBO? M-am hotarat sa-mi cumpar un aparat de ras, am 19 ani insa sunt nedumerit.Ma barbieresc 1/saptamana(nu am barba deasa) si nu stiu ce aparat sa achizitionez.Am auzit lume ce lauda si Wilking Quatro Titanium.Am gasit MACH 3 -15 lei, MACH 3 TURBO-30 LEI si Wilkinson Quatro Titanium la 34 lei.Insa sunt foarte nedumerit in legatura cu diferenta de pret intre Mach 3 si Mach 3 turbo.Astept o opinie si din partea voastra, care credeti ca ar fi cel mai potrvit pentru o barba nu foarte deasa, dar ma irit foarte usor...sad.Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza ce model e din gilette, atat cat e gilette autentic e bun indiferent de mach 3 sau varza calita, eu am gilette fusion proglide pe baterie http://www.google.es/......tp?/imgres iti cumperi gel de barbierit pentru piele sensibila si un after shave bun, apropo exista denim after shave care vine de culoare verde in sticluta?

| negru30 a răspuns:

Turbo - rade singur de nebun

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu nu sunt baiat, dar cred ca diferenta dintre cele doua este ca al doilea e turbo, deci mai puternic si bun si costa mai multi bani, dar probabil se merita.