| Villy0po a întrebat:

Vreau sa'mi creasca parul repede...imi creste ft ft greu... ce sa fac?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumă multe fructe și legume care sunt o sursă de vitamine și minerale, masează pielea capului cu ulei de ricin o dată pe săptămână și lași să acționeze timp de 2 ore după care te speli cu un șampon vitaminizant și balsam pe bază de germeni de grâu.
Dacă după 2-3 luni nu sunt semne vizibile mergi la dermatologie și analize de sânge.
Dacă te afli în perioada de pubertate, feste îți fac dereglările hormonale, primăvara și toamna părul cade mai mult, are loc regenerarea lui.
Pa, pa.

| smile20000 a răspuns:

Cu ulei de ricin

| NekoNickyNya a răspuns:

Bre da nu ajuta dem nimic = 3 = cum creste asa si-o-sa creasca mai departe draga;]

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Tunde-te

| KoreeaChannel a răspuns:

Pai, eu ca sa imi creasca parul mai repede, m-am spalat pe cap su apa rece, de cateva ori pe zi happy /. si a functionata happy.dar asta depinde si de tipul de par, de exemplu, firele mele de par sunt groase[ adc am par bogat / mare]

Funda?"^_^