| balonasdeguma a întrebat:

Am o problema cu parul am fost tunsa Bob intr'o parte mai scurt si in alta parte mai lung.Deja m-am cam saturat sa tot astept sa'mi creasca pentru ca imi creste foarte greu si am prea mult volum va rog rumos sa'mi zice'ti si mie cum sa ma tuns sau sa fac ceva sa'mi creasca mai repede

dau fundita:X:*

1 răspuns:
| Maya. a răspuns:

Ca sa nu mai aiba asa mult volum intinde`l cu placa si iti va sta mai bine. daca il vrei mai lung si nu ai rabdare pune`ti extensiilaughingpoate nu trebuia sa te tunzi.