| tami a întrebat:

Vreau sa-mi cresca parul mai repede si de aceea folosesc o esenta... ma rog o solutie naturaista cu ulei de ricin si altele. Am folosit-o cam de vreo 2 ori pana acum urmarind instructiunile de pe ambalaj desigur dar parul meu cade mai mult. E ceva normal sau o reactie negativa la produs?

3 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Hey hey nu mai da bani pe toate produsele care "te ajuta sa iti creasca parul " astea sunt aberatzii pentru a cumpara acel produs! si in plus uite mai are si reactii adverse.parul creste normal cam 1 cm pe luna nu poti u sa il fortezi sa creasca mai mult sau mai repede! deci sfatul meu este sa nu iti mai dai cu toate produsele in par poate intr-o zi te vei trezii fara par, doar pentru obsesia de a-ti creste mai repede! parul iti creste de la radacina nu de la varfuri, chiar daca ti. l tunzi regulat el va creste in acelasi ritm.nu mai crede in tot ce auzi! succes

| Ana_6509 a răspuns:

Am folosit si eu si mi-a cazut parul.De atunci nu o mai folosesc chiar daca ( cred eu) e o reactie normala deoarece cade parul,, bolnav".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ceea ce priveste uleiul de ricin, nu stiu ce sa-ti spun. foarte posibil caderea parului sa fie un efect secundar, cum a spus anna. in schimb, eu iti recomand un tratament pe baza de gaz. happy garantez ca o sa functioneze. si daca vrei ca parul sa iti creasca mai repede, taie-ti varfurile inspicate regulat happy. un par inspicat creste foarte greuwinking.