| ParadoxElly a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o pereche de botine,, Gino Rossi" de pe epantofi.ro fiindca sunt la un pret mai bun si chiar nu stiu daca sa am incredere ei (daca sunt fake-uri sau daca transportul e chiar asa de gratuit precum zic ei).As dori parerile celora care si-au comandat de pe acest site sau care au cunostite, nu am nevoie de sugestii de alte site-uri, vreau doar sa stiu care e treaba cu aceasta companie. Multumesc!

3 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Cu siguranța poți să comanzi cu încredere sunt prețuri destul de mari si din piele. Poți să vorbeşti cu cei de pe site, orice te interesează. Nu sunt fake-uri. Dacă ai vreo problemă, poți face reclamație. Țin să-ți spun când faci comanda, să ai undeva salvat pe calc.

| ParadoxElly explică (pentru AlbNegru09):

Salvat? adica?

| AlbNegru09 a răspuns (pentru ParadoxElly):

Print screen când faci comanda. Totuşi poți să comanzi, pentru că dacă acel produs nu-ți vine, poți să faci reclamație. Mai multe detalii le obții de la eii.