| Alynho10 a întrebat:

As dori sa cumpar o pereche de ghete de pe haine2014 si as dori sa stiu daca a mai cumparat cineva de pe acest site...daca e pacaleala sau chiar sunt de incredere? ghetele pe care le vreau, au un pret prea bun sa fie adevarat... tinand cont de brand.

Răspuns Câştigător
| danutz9100 a răspuns:

Nu sunt originale, sunt fake-uri!

Decat fake-uri mai bine ia-ti ceva original de aici www.minipret.eu,alegi la brand..sunt si produse ieftine care nu sunt de firma la pret mic

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal eu unul n-am cumparat de pe haine2014 dar mai bine iti ei de la mgazin mol sau alte magzine ca asa cand le cumperi le ei cu cap le si vezi pe net e o prosie