| TwiSt1997 a întrebat:

Stiti ceva de site-ul f64? E de incredere? Ati comandat de pe el? Si cel mai important, transportul e gratuit? Funda!

4 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Sunt de incredere si te pot si ajuta sa-ti alegi un produs.

| supermamici a răspuns:

Ceea ce este OK la F64 este si faptul ca ofera asigurare la produsul cumparat. Johnny, corect doar am vrut sa sustin punctul tau de vedere, de asta iti raspunsesem la postul tau.

| johnnyboby a răspuns:

Salut sunt de foarte mare incredere si au suport tehnic foarte bun din cate stiu transportul e gratuit pentru o anumita valoare.eu am cumparat cam de vreo 3000 euro la ei pana acuma.

| johnnyboby a răspuns:

Acelasi lucru am spus si eu