| wannabe a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar online cateva haine de la H&M insa mi-e frica ca nu mi se vor potrivi. Cine a mai comandat de la H&M si cum le-au venit hainele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te masori bine si alegi cu atentie tabelul de marimi, ar trebui sa-ti vina.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Exista un tabel cu marimi unde iti precizeaza numarul de centimetrii corespunzaor taliei, bustului, umerilor etc. Te orientezi dupa asta. Eu am comandat marimea mea, nucu una mai mare si mi-a venit perfect. Deci orienteaza-te dupa tabel.

| mathcat a răspuns:

Si eu am vrut acest lucru. Doar selecteaza cu o marime mai mare si vei fi sigur ca iti va veni bine. Aceasta metoda merge de minune.