| DeliaMaya a întrebat:

Buna, doresc sa-mi cumpar si eu parfum sol de janiero, dar vreau sa stiu care este mai bun? 68 sau 62? Care miroase mai bine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parfumurile nu se cumpara niciodata din auzite, ci pe incercate pe pielea ta, fiindca ce miroase bine pe cineva, poate mirosii foarte urat pe pielea ta, deoarece chimia corpului tau este diferita de a celorlati si schimba mirosul.

Parfumuriel se inceraca pe piele!
Intra intr-un magazin de parfumuri si testeaza pe incheitura d ela o mana un parfum si la cealta incheietura alt parfum. asteapta 10-15 minute ca sa intre in piele si s afaca reactie cu corpul tau si daca iti place cum miroase dupa 15 minute, atunci cumpara-l.

| alina2k18 a răspuns:

Am avut doar crema, aia clasica.
Du-te neaparat sa le incerci.
62 e mai vanilat si dulce, 68 mai fructat -seamana cu baccarat rouge.

| Utilizatoare123 a răspuns (pentru alina2k18):

Buna Alina, ai incercat vreodata Yes I am delicious de la Cacharel? Daca da, cum ti se pare? Rezista?

| alina2k18 a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Nu, nimic de la Cacharel.