| IoanaIo a întrebat:

Vreau să-mi decolorez vârfurile, după cât timp trece decolorantul din păr?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Decolorantul o data aplicat nu mai iese doar daca iti tai varfurile

| BiuL a răspuns:

Nu trece, ramane asa pana il tai.

| Kasia a răspuns:

Decolorantul nu trece niciodata din par.
el decoloreaza, iti scoate pigmentii parului tau asta inseamna ca parul tau devine blond si asa va ramane pentru ca el nu acopera nuanta parului tau ci o transforma.

| darriya a răspuns:

laughing il tunzi si dispare decoloratu'

| Aphrodytha a răspuns:

Nu trece niciodata, parul decolorat asa ramane. trece pana il tai.

| LaughWithMe a răspuns:

Nu trece, dar, eu stiu cum sa iti decolorezi parul NATURAL deoarece decolorantul strica foarte foarte tare parul si se roade la varfuri.
Ai nevoie de apa oxigenata! happy Am auzit ca decoloreaza foarte bine parul (nu am incercat, dar o sa incerc), se gaseste in farmacii, daca vrei detalii cum se aplica, cauta pe net. Nu cred ca e greuwinking
Sper ca te-am ajutat :**

| Aphrodytha a răspuns (pentru LaughWithMe):

Apa oxigenata se foloseste la decolorat. si aia arde.laughing:p orice arde parul fie ca e decolorat fie ca e vopsea sau nuantator.