| elutzagty a întrebat:

Vreau sa-mi pun extensii de par...da nu stiu ce culoare mi se potriveste,,, am o poza la avatar mai aproape de par.voi ce culoare credeti ca mi se potriveste. fundalove struck

4 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Eu cred c-ar merge pentru tine extensile negre sau blonde. daca vrei sa pari mai rebela poti opta pentru cele albastre, rosii sau mov. toate ti-ar sta foarte bine>big grin

| Licuricea a răspuns:

Blonde, ai tenul deschis, iar mai ales vara blondul iese foarte bine in evidenta in contrast cu soarele

| ThePagany a răspuns:

Blond

| krynutza13 a răspuns:

Un ton mai deschis ca culoareat parului tau....de exemplu ciocalatiu. combinat cu un blond..eu as opta pentru rosii..nustiu tu cum vrei)