| Aishaa a întrebat:

as vrea sa am suvite vara asta si nu stiu ce culoare. Ce culoare credeti ca mi se potriveste cel mai bine, fiind eu la poza de la profil?

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Cu siguranta suvite roscate, si eu am culoarea parului tau, j m.am vopsit toata roscata, i.mi sta super, iar tie cu suvite ti.ar sta si mai bine...noroc

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

O sa iti distruga parul, am si eu o mesa mai groasa pe partea dreapta si a inceput sa vada aiurea de la un timp si toata lumea imi face observatii ca am parul ars desi nu e asa

| chryshy a răspuns:

La culoarea ta de par suvitele normale nu prea merg decat daca vrei sa-ti faci suvite albastre sau roz alea ti-ar sta bine dar mai intai puneti extensii sa vezi cum iti sta.