| crystyanz a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati si mie un antiperspirant bun.

Si un deodorant spray.

Ma gandesc ca poate, din experienta, stiti care e bun, si care nu. Sau ce fel de antiperspirant/ deodorant spray, v-a ajutat mai mult.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Eu folosesc gillette sau nivea invisible!
Incearca-le si vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din experienta, nu recomand antiperspirantul. Asta inseamna ca opreste transpiratia. Iar totul se aduna sub piele sub forma de furuncul.
Cauta deodorante la care sa-ti placa mirosul, asa cum reactioneaza CU PIELEA TA, nu cum miroase la altii. Nu fiecare om miroase la fel. Din pacate, nu se mai fabrica acele deodorante care descompuneau transpiratia si nu mai mirosea urit. Daca transpiratia ta areun miros iute, foloseste bicarbonat la spalare dimineata.
Mie personal (pentru barbati) imi place Giulia titan (albastru inchis). Nici nu este scump.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Fa,Nivea! Sunt cele mai bune.ti le recomand!winking