| Liviu_Rosca_1993 a întrebat:

Vreau să renunț la aparatele de ras clasice si spumă deoarece mă irit. Vreau să-mi cumpăr unul electric.

Îmi place să am barba "de câteva zile" dar și să o pot lua la nivelul pielii precum lama de ras.

Îmi puteți da ceva sfaturi, ce aparate folosiți voi și dacă sunteți mulțumiți de ele, etc. Eu m-am orientat către un Philips QS6140/32. Aveți ceva sfatori/recomandări? Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Opteaza pe Braun sau LG. Braun e mai bun decat toate si mai scump.

| greyhound a răspuns:

Vezi la Remington, pg400 sau pg520 sau ce naiba modele au mai iesit in gama asta.
Au tot ce iti trebuie.

| alecsx6 a răspuns:

Iti recomand sa mergi catre aparatele Philips sau Braun, sunt cele mai bune de pe piata. Poti sa citesti review-uri la cele mai bune aparate de ras aici: http://www.aparatederas.com/