| MakeACookie a întrebat:

Vreau sa scurtez bretonul. ( am parul mai "emo"). ce salon imi recomandati din capitala din propria voastra experienta?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu te face singura acasa ca de multe ori iese teribil. Nu trebuie sa mergi la cel mai de fite salon, poti merge la unul normal ca toti frizeri stiu sa tunda bretonul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai o foarfeca acasa? Pune pe cineva sa te rezolve.Mai dai si bani la salon.

| Reiikó a răspuns:

Mai bine rogi pe ineva acasa sa t ajute decat sa dai bani...sau dacavrei neaparat roaga o frizerita sa iti scurteze bretonul.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu-ti trebuie neaparat un salon de 5 stele, du-te la o frizerie normala, ia-ti un model de pe net cum vrei sa ti-l scurteze sau pur si simplu ii explici domnului/doamne frizer/frizerite sa-ti scurteze putin din breton sigata.

| xFakeSmilex a răspuns:

1. GETT’S Hair Studio
Ofera servicii de cinci stele in mai multe salone de infrumusetare din Bucuresti:

- GETT'S Hair Studio, in incinta complexului JW Marriott, Calea 13 Septembrie nr 90
- GETT'S Hair Studio Downtown, in incinta hotelului Radisson Blu, Calea Victoriei nr. 63-81
- GETT'S Hair Studio Dacia, pe Bvd Dacia 153-155
- GETT'S Hair Studio Incity, in cartierul rezidential Incity Residences, Calea Dudesti nr. 188

Preturi:
Tuns: 35 ron

2. Cristi Pascu Exclusive
- Cristi Pascu Exclusive, in Piata Dorobanti 10, etaj 1
- Streetline Unirii, B-dul I.C. Brătianu, nr. 44

3. Salon Egoist
- Salon Dorobanti, Calea Dorobantilor nr 91
- Salon Eminescu, Str. Mihai Eminescu nr. 73

Preturi:
Tuns: 60-80 lei

4. Salon Tribute by George Soare
Str. Putul lui Zamfir, nr 22-24, et 1, sector 1, Bucuresti